O nas

księgowa Szczecin

O nas

Taxman Biuro Rachunkowe

Biuro rachunkowe w Szczecinie. Siedziba: Baltic Business Park, Szczecin. Dzielnica Drzetowo-Grabowo. Właściciel: doradca podatkowy Grzegorz Grzelczyk. Języki do kontaktu z klientami to: polski, angielski, niemiecki. Naszą działalność prowadzimy w naszym biurze i poprzez internet. Posługujemy się w tym celu naszym własnym programem komputerowym działającym ONLINE. Każdy z naszych klientów ma bezpośrednio dostęp do swoich danych księgowych poprzez naszą aplikację dostępną w każdej przeglądarce internetowej. Nie trzeba niczego instalować.

Dokumenty odbieramy osobiście lub poprzez usługi w chmurze. Rejestrujemy firmy budowlane z całej Polski do VAT na terenie Niemiec. Rozliczamy oddelegowanych pracowników z podatków, z SOKA-BAU i Zollamt. Informacje pod płatnym numerem: 703 802 008.
Rozliczamy firmy sprzedające towary wysyłkowo do innych krajów UE. Skutecznie pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej w formie jednoosobowej, spółek cywilnych, spółek z o.o. i komandytowych.

Nasze mocne strony

Dlaczego nasze biuro rachunkowe

Naszym klientom pomagamy w szerokich zakresach. Zawsze dbamy indywidualnie o każdego klienta, dostarczając mu usługi najwyższej jakości.

ikona21
Autorski program
księgowy
ikona43
Obsługa
w kilku językach
ikona91
Indywidualne podejście
do klienta
ikona doradztwo podatkowe
Bieżące doradztwo
podatkowe

Nasz zespół

Wiedza, zaangażowanie, doświadczenie

Nasi eksperci cechują się obszerną wiedzą, świeżym spojrzeniem oraz bogatym doświadczeniem w prowadzeniu spraw rachunkowych. Z niesamowitą przyjemnością obserwujemy, jak stale przekłada się to na doskonałe wyniki naszej pracy oraz satysfakcję naszych Klientów.

Team Taxman to ludzie z pasją i zaangażowaniem, którzy nie boją się wyzwań i ciągłego rozwoju. Dzięki połączeniu naszych sił jesteśmy w stanie oferować kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe dla nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokładnie dostosować się do Waszych zróżnicowanych potrzeb i wymagań. Zawsze staramy się zapewnić Wam pełną jasność w każdej kwestii związanej z naszymi działaniami.

Jeśli szukasz zaangażowanego i skutecznego biura rachunkowego, uważamy, że świetnie trafiłeś/-aś!

Taxman

Skontaktuj się z nami

My zajmiemy się resztą

    To takie proste - zostaw swoje dane do kontaktu, a odezwiemy się do Ciebie, by porozmawiać o potrzebach Twojej firmy!